Apie Mus

logoMB KAVOS DIRBTUVĖS
Įmonės kodas 304154130
PVM kodas LT100009861015
Šiaurės pr. 44, Kaunas

Darbo laikas:
I-V 10-19val,
VI 11-15val

+370 683 10038
info@bercoffee.lt
Blue Eyes Roastery
PREKYBOS VIETOS

Kavos skrudinimo dirbtuvės
Kavos baras
Kavos ir gardumynų parduotuvėlė
BLUE EYES ROASTERY
Šiaurės pr. 44, Kaunas


Namams ir Tau. Septyni septynetai
Vilniaus g. 35, Kaunas
Facebook: @septynetai


Traukinių stoties peronas, M. K. Čiurlionio g. 16, Kaunas
facebook: @ridikasvegan


Ekopeko krautuvėlė
T. Kosciuškos g. 12, Druskininkai
Facebook: @ekopeko.krautuvele


Tik Tikra krautuvėlė
Kvietinių g. 1, Gargzdai
Facebook: @Tik-Tikra-krautuvėlė-130046680966231


PC IKI, Vilniaus g. 220, Šiauliai
www.giftlab.lt


PC Tilžė, Tilžės g. 225, Šiauliai
PC Bruklinas, Pramonės g. 6, Šiauliai
www.gyduolis.lt


Šiaurės pr. 15 [PC Luizė], Klaipėda
Facebook: @SenamiescioKrautuve


ARBATINĖ kava-arbata

Vytauto Didžiojo g. 64, KelmėEsame mažiukai, rinkos naujokai, bet mūsų vizija plati. Ne vienus metus planavome, gilinomės, o tuo pačiu ir drąsinomės kol galiausiai vieną dieną pasiryžom ir 2016 metų vasarą atvėrėm savo kavos skrudinimo dirbtuvių duris visiems. Dirbtuvėse skrudiname kavą vienu iš pasaulyje geriausiu kavos skrudinimo aparatu įsigytu iš Olandijos – Giesen. Mūsų Giesen aukščiu su lig žmogum, bet kavos rinkoje jis mažiukas, talpinantis vienu metu tik iki 6kg žalių kavos pupelių. Mažiukas tai mažiukas..., bet viduje esančios išmanios technikos pavydėtų ne vienas. Kruopščiai atlikome namų darbus ir pasirengėme gerai, kad kavą galėtume skrudinti kaip galima tobuliau – juk puodelis kavos tai ne tik spalvotas vanduo... tai emocija, jausmas, skonių žaismas, energija kiekvieną rytą, dieną, popietę veikiantis mus.

Kavos skrudinimo dirbtuvės – 100% šeimos verslas, bet neapsiribojantis siauru rateliu, o apjungiantis visą giminę ir draugų ratą. Visi čia įdeda kažkokį indėlį, tiek fizine pagalba, tiek patarimais, pasvarstymais ar idėjiniais pasiūlymais nuo lengvai įgyvendinamų iki kartais labai drąsių. Dažnai klausia kodėl toks pavadinimas – kuo susijusios mėlynos akys su kava, kavos skrudinimu. Viską paaiškinsiu... Ilgai negalėjau sugalvoti pavadinimo – buvo įvairių variantų, bet vis kažkas ne taip, kažkas negerai... Reikėjo kažko savito, tik mūsų. Ir vieną dieną supratau – mėlynos akys tai mes. Viskas prasidėjo dar senai senai... a.a. mama mūsų šeimos/giminės ratelyje buvo didžiausia kavos mėgėja – nebuvo ji gurmanė profesionalia prasme, bet ne kiekviena kava tiko ir patiko. Iš daugybės kavos pasiūlos buvo tinkamos tik viena kita. Šis pomėgis persidavė ir mums, neįsivaizdavome ryto be kavos, pokalbių be jos. Kaip kava riša mus bendraujant, taip mėlynos akys riša mus kaip šeimą iš kartos į kartą.


Neskirstome į mažus ir didelius – norime bendradarbiauti su visais vienodai. Patenkinti namų vartotoją, pradžiuginti ir pailsinti biuro darbuotoją, ir aišku sugundyti grįžti pasigardžiuoti skaniausia kava kavinių, viešbučių klientus. Esame lankstūs, todėl susitarti tikrai pavyks – siekiame gero bendro abipusio rezultato. Skrudiname nedideliais kiekiais, todėl mūsų kava visada šviežia. Esant poreikiui per dieną galime paskrudinti virš 100kg kavos.

Esate kavinė, viešbutis, biuras ar tiesiog verslo klientas kuriam reikalinga kava? Domina bendradarbiavimas?
Susisiekite: Veronika tel. +370 618 27033 , el. paštu info@elitecoffee.lt.